Drodzy Uczniowie,

Uprzejmie informuję, że po konsultacji z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji wznawiamy rekrutację grupy uczniów zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciu „Imigracja i integracja w szkole”, które realizowane będzie we współpracy ze szkołą Ludwig-Erhard-Berufskolleg . Termin wyjazdu do Niemiec pozostaje bez zmian – 25.10.2020-31.10.2020.

Przypominam, że dokumenty potrzebne do rekrutacji (Karta zgłoszenia ucznia oraz Formularz rekrutacyjny) są do pobrania w zakładce O SZKOLE → PROJEKT PO WER . Proszę zapoznać się również się z dokumentem Zasady uczestnictwa ucznia w mobilności ponadnarodowej.

Wszystkie wymagane dokumenty proszę dostarczyć do p. J.Rożyckiej lub p.A.Mejerowicz do dnia   9 września  2020r do godz. 14.00.