l.p.

imię i nazwisko nauczyciela

rodzaj zajęć / klasa

(fakultety, zajęcia wyrównawcze, konsultacje, itp.)

termin

(dzień i godzina)

tryb

(zdalny/stacjonarny)

sala

1. 

Izabela Rybak 

 

Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki dla klasy II A 

Środa 8:00-8:45 

stacjonarny 

203 

2. 

Izabela Rybak 

 

Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki dla klasy III A 

 

Środa 8:55-9:40 

 

stacjonarny 

 

203 

3. 

Agnieszka Bieńkowska 

Przygotowanie do matury z j. polskiego (podstawa i rozszerzenie) 4bsp, 4csp 

Wtorek 14.35-16.00 4bsp 

Środa 13.40-15.10 4csp 

stacjonarny 

3bibl. 

4. 

Anna Kokot 

Zajęcia wspierające w przygotowaniach do matury dla chętnych uczniów klas maturalnych - zgłosiło się ok 14 osób z 4B i 14 z 4F 

Czwartek 8.00 - 8.45, 8.55-9.40 

stacjonarnie 

106 

5. 

Anna Chmielewska 

Zajęcia przygotowujące do zdawania matury z matematyki na poziomie rozszerzonym dla klasy IVD 

Czwartek 14.35-15.20 

stacjonarnie 

107 

6. 

Beata Poulakowska 

Fakultet maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym dla klasy 4Asp 

Środa 8.00-8.45, 8.55-9.40 

stacjonarnie 

104 

7. 

Beata Poulakowska 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 3C 

Poniedziałek 14.35-15.20 

stacjonarnie 

103 

8. 

Beata Poulakowska 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy 2H 

Piątek 14.35-15.20 

stacjonarnie 

104 

9. 

Małgorzata Jóźwiak 

Koszykówka SKS 

Wtorek 15.30 - 16.15 

 

Sala gimnasty-czna 

10. 

Beata Piotrowska 

 SKS pływanie 

Środa14.35-15.20 

stacjonarnie 

pływalnia 

11. 

Joanna Mazurkiewicz 

Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego PP dla klas 4D i 4F. 

Poniedziałek 14.35-15.20 

stacjonarnie 

206 

12. 

Joanna Meszko 

Zajęcia wyrównawcze z chemii dla III F 

Czwartek 13-40-15:20 

stacjonarne 

213 

13. 

Maria Widomska 

Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki dla uczniów z klasy 4Asp  

Poniedziałek 13:40-15:10 

stacjonarnie 

111 

14. 

Małgorzata Merk 

Fakultet z języka niemieckiego 

Piątek 13:40-14:25 

stacjonarnie 

215 

15. 

Kamil Kucharski 

Zajęcia dodatkowe z informatyki. 

Czwartek 15:25-16:10 

stacjonarnie 

118 

16. 

Joanna Meszko 

Zajęcia dodatkowe dla III F z chemii rozszerzonej pozwalające na uzupełnienie treści nie ukończonych w klasie II.  

Czwartki 13:40-14:25 

stacjonarnie 

213 

17. 

Małgorzata Kot 

Fakultet maturalny z języka angielskiego poziom rozszerzony   

Czwartek  13.40-15.20 

stacjonarne 

103 

18.

Agnieszka Jurago

Dyskusyjny Klub Filmowy 3b  dwa razy w miesiącu

wtorek 8:00-8:45

stacjonarne 

sala 206

19.

Agnieszka Jurago

Przygotowanie do matury z Historii Sztuki

wtorek 17:30-18:15 

zdalnie

20. Agnieszka Jurago

Dyskusyjny Klub Filmowy 1b

dwa razy w miesiącu 

poniedziałek 8:55-9:40  stacjonarne  sala 206
21 Agnieszka Bieńkowska, Joanna Mazurkiewicz

Kólko teatralne

wtorek 15:30-16:30  stacjonarne  galeria patio
22 Adniean Zubrzycki

Fakultet maturalny z biologii dla klas IV

Poniedziałek 8:00-9:40 stacjonarne  201
23 Adniean Zubrzycki

Fakultet maturalny z biologii dla klas III

Środa 8:00-9:40 stacjonarne  201
24 Adniean Zubrzycki Fakultet maturalny z biologii dla klas IIIf Sroda 14:35-16:10 stacjonarne  201