Konkurs „Zobaczyć Sopot”

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Marii Skłodowskiej- Curie

oraz Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych woj. pomorskiego do udziału w konkursie na najlepszą pracę rysunkową, malarską lub fotograficzną o tematyce sopockiej.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Sopotu Magdaleny Czarzyńskiej-Jachim.

REGULAMIN

Konkurs na najlepszą pracę rysunkową, malarską lub fotograficzną o tematyce związanej z Sopotem.

Organizatory: ILO w Sopocie, Miasto Sopot, Wydział Architektury PG

Patronat Honorowy:  Prezydent Miasta Sopotu

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego.

TERMINY

Do 30.04.2024 r. składanie prac ILO w Sopocie

16.05.2024 r. Wernisaż prac oraz wręczenie nagród w „Sopockiej Galerii Sztuki przy ILO” w Sopocie o godz. 12:00

PRACE

W kategoriach rysunku, malarstwa, fotografii (wykonane technikami trwałymi)

Rysunki, malarstwo na papierze, o wymiarach max. 70x50 baz oprawy, opatrzone godłem i zaklejone kopertą z danymi autora w ilości do 3/autora w danej kategorii.

Fotografie opatrzone jak rysunki o wymianach min. A4 max.A2 do 3 szt./autora (wydruk na papierze fotograficznym)

JURY

Dokona wyboru prac na wystawę oraz przyzna nagrody w poszczególnych kategoriach.

Zastrzegamy sobie prawo do publikacji prac biorących udział w konkursie.

Szkoła zastrzega sobie prawo do dysponowania pracami biorącymi udział w konkursie.

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą uczestnika (pełnoletniego) lub jego prawnego opiekuna na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku na potrzeby konkursu.

Prace zgłoszone do konkursu stają się własnością organizatora.

Prace konkursowe w zaklejonych kopertach opatrzonych godłem oraz danymi autora należy składać w siedzibie ILO przy  ul. Książąt Pomorskich 16 do 30.04.2024 r.

KONTAKT tel. 058 551 14 93