Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli XV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
To był rok pełen wyzwań, pracy i sukcesów, który wspólnie podsumujemy podczas naszej uroczystości.
-
Kiedy: 26 czerwca 2026 r.
-
Godzina: 10:00
-
Miejsce: Boisko szkolne
Po zakończeniu części oficjalnej zapraszamy wszystkich uczniów na spotkania z wychowawcami w klasach. Poniżej znajduje się szczegółowy wykaz sal:
| Klasa | Wychowawca | sala |
| 0H | Paweł Wróblewski | 203 |
| 1A | Anna Kokot | 106 |
| 1B | Witold Walczyk | 208 |
| 1C | Agnieszka Bieńkowska | 100 |
| 1D | Ewa Wangin | 105 |
| 1E | Radosław Piętka | 104 |
| 1F | Ewa Przybyłowicz | 211 |
| 1H | Oskar Skomski | 110 |
| 2C | Anna Skrzypnik | 215 |
| 2D | Julia Szlapa | 219 |
| 2E | Magdalena Koralewska | 111 |
| 2F | Adrian Zubrzycki | 201 |
| 2H | Katarzyna Rajczyk-Bauć | 107 |
| 3A | Alicja Zielińska | 103 |
| 3B | Emilia Piotrowska | 213 |
| 3C | Iwona Bury | 206 |
| 3D | Anna Socha | 101 |
| 3E | Agata Jenek | 207 |
| 3F | Piotr Dulek | 202 |
| 3G | Rafał Kazimieruk | 204 |
| 3H | Izabela Ejsmont | 102 |
Do zobaczenia na boisku! Życzymy wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji.
Dyrekcja i kadra pedagogiczna XV LO w Gdańsku




