15 Grudnia odbyła się ,,Biesiada pierogowa”.
Młodzież z koła ,,Uwierz w siebie” - z elementami treningu umiejętności społecznych wraz z kołem teatralnym i osobami indywidualnymi, wspólnie
z nauczycielkami: p. Meszko, p. Prądzińską, p. Mazurkiewicz, p. Bieńkowską i p. Niedźwiecką zajmowali się wyrabianiem ciasta na pierogi na trzy sposoby (ciasta p. Prądzińska ,,bzyt-bzyt”, p. Meszko i Alicja Owczarek tradycyjny wyrób). Pierogi lepione były rożnymi technikami (według uznania lepiących)
z wieloma farszami (ruskie, galicyjskie, z szpinakiem oraz z kapustą i grzybami). Innymi czynnościami jak np.: krojenie cebuli (Martyna Podleś), gotowanie pierogów (p. Mazurkiewicz), robienie zdjęć (Alicja Jereczek) lub przyrządzanie barszczu krórym zajęli się pozostali uczestnicy.
Towarzyszyła nam świąteczna muzyka zorganizowana prze Gosię Pawlinę i Agatę Rutkowską.
Degustacja naszych wyrobów przebiegła przy pięknie nakrytym stole w bardzo miłej i ciepłej atmosferze: rozmów, śpiewów i tańców.

Dziękujemy serdecznie Radzie Dzielnicy ,,Młyniec” za wsparcie finansowe w tym trudnym czasie. Niestety nie mogli być z nami nasi kochani Absolwenci, których serdecznie pozdrawiamy.

Życzymy wszystkim miłych i spokojnych świąt i dużo, dużo zdrowia.