22 listopada w godzinach 8:00-15:20 w naszej szkole odbywać się będzie "Dzień Tumbo"

Dzień solidarności z dziećmi i młodzieżą w żałobie.
Tumbo pomaga! Pomagaj i Ty !

Zapraszamy klasy 0, I, II i IIIB po sp. do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Dnia Tumbo.

Program dnia:
 Kiermasz ciast i owoców - oprócz zakupionego ciastka otrzymacie naklejkę ze słonikiem.
 Na długiej przerwie (12:25-12:45) wyświetlona zostanie prezentacja o "DNIU TUMBO" na holu głównym.
 W wytypowanych klasach (1C - 3h lekcyjna, ID - 4h lekcyjna, IIF - 5h lekcyjna, IH - 2h lekcyjna,3Bsp - 5h lekcyjna) odbędą się pogadanki, prezentacja na temat Dnia solidarności z dziećmi i młodzieżą w żałobie.
 Na terenie szkoły rozmieszczone zostaną plakaty informacyjne o DNIU TUMBO.

Aby uczcić ten dzień prosimy wszystkich o element stroju w kolorze pomarańczowym.

Prosimy każdą z klas 0, I, II i IIIB po sp. o dostarczenie jednego ciasta i 1/2 kg owoców (w kolorze pomarańczowym np. mandarynek).

Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na pomoc dla Hospicjum ks. Dudkiewicza w Gdańsku wraz z nim wręczone będą kartki świąteczne przygotowane przez klasy pierwsze na plastyce.

W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną Samorząd Uczniowski oraz organizatorzy apelują o rozwagę i ostrożność podczas wydarzenia.
W częściach wspólnych obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji.

klasa III Bsp i koło teatralne
przy współudziale IH i 0H