Zapraszamy do udziału w wydarzeniach zorganizowanych z okazji Halloween

Plan programu:

- kiermasz ciast

Każda klasa zobowiązana jest upiec min. 2 ciasta. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na cele Samorządu Uczniowskiego.

- konkurs na najbardziej upiorną klasę w szkole

Każda klasa ma za zadanie udekorować salę lekcyjną w klimacie Halloween, dodatkowo sprawdzana będzie ilość osób w kostiumach. Na przerwie o godzinie 11:30 organizatorzy przejdą po salach oceniając jakość oraz ilość i zaangażowanie. Na tej podstawie wyłonią zwycięskie klasy. Do wygrania atrakcyjne nagrody dla całej klasy

- konkurs na najlepsze przebranie

Klasa musi wytypować osobę w najlepszym przebraniu, która weźmie udział w pokazie mody oraz kilku konkurencjach. Pokaz odbędzie się na długiej przerwie (12:25) na parterze obok biblioteki/wyjścia na patio. Przebieg konkurencji oraz sam pokaz będzie relacjonowany na stronie szkoły, a także Facebooku szkoły. Dodatkowo każdy przebrany uczeń tego dnia zwolniony jest z niezapowiedzianej kartkówki lub odpowiedzi ustnej.

W przebranie wliczają się:

- kostium - makijaż - ozdobiona maseczka

Dla zwycięzców oraz uczestników przewidziane są upominki.

- tajemnicze kody

Na terenie szkoły rozwieszone zostaną plakaty z kodami QR do zeskanowania, są to ciekawostki, piosenki, filmiki i artykuły godne uwagi. Jednak nie wiadomo, na co się trafi.

- lampion z dyni

Chętne osoby mogą włączyć się w dekorowanie szkoły poprzez przyniesienie wyciętego lampionu z dyni. Będą one wystawione w ramach wystawy na korytarzach szkolnych.

W związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną Samorząd Uczniowski oraz organizatorzy apelują o rozwagę i ostrożność podczas wydarzenia. W częściach wspólnych obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Podczas konkursu na przebranie w kategorii makijaż dozwolone jest odsłonięcie twarzy przy zachowaniu zalecanych odległości. Szanujmy siebie nawzajem :)

Organizatorzy:

Samorząd Uczniowski oraz klasa 3Bsp