Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły w roku 2020

Kinga Tomaszewicz z  klasy II hg zdobyła  na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w 2020 roku - trzy złote medale za odległość 50m, 60 m oraz łącznie, srebrny medal za odległość 30 m  oraz brązowy medal i tytuł drugiego V-ce Mistrza w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w łucznictwie klasycznym.

Jest  członkiem  kadry narodowej juniorów Polskiego Związku Łuczniczego   została objęta przygotowaniami do udziału w Mistrzostw Świata juniorów 2021. Kinga jest też  stypendystką Prezydenta Miasta Gdańska. Stypendium otrzymała  za osiągnięcia w nauce i sporcie.

Poniżej zdjęcia

Zdjęcie medali – Halowe  Mistrzostwa Polski, które jako zaległe odbyły się 13-15.11.2020r

Podium

Srebna Medalistka  Międzynarodowych zawodów "o Złotą Ciupagę". Kinga stoi między utytułowanymi zawodniczkami Mistrzostw Świata. Kinga wywołała tam  lekką sensację. Pokonała w rywalizacji o podium Wiolettę Myszor, indywidualną srebrną medalistkę Mistrzostw Świata z Ankary, wielokrotną Mistrzynię Polski seniorów i V-ce Mistrzynię Polski seniorów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.