19 marca, w ramach działalności KMO Orzeł, odbyło się w naszej szkole spotkanie z Panem Łukaszem Ossowskim - najsłynniejszym sołtysem w Polsce, który wsparł nas w projekcie "Obiecuję nie hejtuję".
Pomysłodawczynią tego szkolnego projektu jest Pani Monika Kowal.
Łukasz Ossowski został wybrany Człowiekiem Roku 2017 Dziennika Bałtyckiego i tygodnika Wprost, za swoje zaangażowanie, determinację i skuteczność po nawałnicy, która nawiedziła Bory Tucholskie w sierpniu 2017 r.
Na początku marca, media obiegła wiadomość, że najpopularniejszy sołtys w Polsce odchodzi ze względu na hejt.
W wywiadzie powiedział "nie pasuję do hejterskiej rzeczywistości". Pan Łukasz opowiedział nam o swojej samorządowej drodze, trudnej decyzji jaką podjął, o wartościach jakimi kieruje się w życiu i planach na przyszłość.
Spotkanie poprowadziła prezes KMO Maja Parulis-Wojciechowska z kl. III E.