WSZYSTKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE TEGOROCZNYCH EGZAMINÓW MATURALNYCH
ZNAJDZIECIE NA WASZYCH (ZAKTUALIZOWANYCH) KONTACH W GPE.

Szczególne zasady obowiązjące podczas egzaminów w XV LO w Gdańsku w czerwcu 2020 r.

Godziny wejść do sal egzaminacyjnych w budynku głównym j. polski PP, matematyka PP, j. angielski PP i PR

wejście -1       wejście -2        wejście - 3      wejście - 4      wejście - 5    plan budynku-1     plan budynku -2

W poniedziałek zapraszam MATURZYSTÓW na wideokonferencję = szkolenie przedmaturalne (obecność zdających obowiązkowa- będzie lista obecności!!).

Klasa 3a i 3d – godzina 10.30 ( kanał matura- organizacja na „starym” zespole klasy 3d)
Klasa 3b i 3c- godzina 13.00 ( kanał matura- organizacja na „starym” zespole klasy 3b)
Klasa 3f i 3h- godzina 15.00 ( kanał matura- organizacja na „starym” zespole klasy 3f).

Do dyspozycji absolwentów jest też czat na kanałach „matura- organizacja” w zespołach klasowych Teams, gdzie staram się udzielać bieżących odpowiedzi na Wasze pytania.

OPRÓCZ TEGO PROSZĘ też o przeczytanie szczegółów DOTYCZĄCYCH WIDEO-SZKOLEŃ w aplikacji Teams
w zespołach klasowych.
Obowiązkowe śledzenie wiadomości wysyłanych za pośrednictwem komunikatora e-dziennika GPE!!!

dyr Ewa Szymska