Za nami XI edycja Ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Na literackim szlaku”.

   Przez cały rok uczennice reprezentujące naszą szkołę regularnie podejmowały czytelnicze wyzwania, poznawały nowe książki i autorów oraz sprawdzały swoją wiedzę podczas kolejnych etapów maratonu. Uczestnictwo w konkursie wymagało od nich nie tylko zamiłowania do czytania, ale także systematyczności i wytrwałości.

   Biblioteka dziękuje za zaangażowanie i serdecznie gratuluje uczestniczkom ukończenia tej czytelniczej drogi. Oby zdobyte doświadczenia i przeczytane książki zostały z Wami na długo.

   Tym samym biblioteka zachęca wszystkich miłośników książek do wzięcia udziału kolejnej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego w przyszłym roku szkolnym.