22 listopada dwójka naszych uczniów, Paweł Gornowicz (1Bg) oraz Patryk Mizerski (2H) brali udział w Zgromadzeniu Elektorów dla Okręgu Wyborczego nr 5 w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska.
Uczniowie nasi zarówno kandydowali jak i wybierali nowych radnych V Kadencji MRMG.
Podczas przemówień wyborczych kandydatów na radnych mieliśmy okazję posłuchać o planach wyborczych kandydatów, pomysłach na rozwój miasta Gdańska jak i udogodnień dla młodzieży gdańskich szkół.
Było to ciekawa lekcja postaw obywatelskich i kuźnia ciekawych pomysłów do realizacji w naszym środowisku szkolnym.
No i na koniec najważniejsza informacja! Patryk Mizerski został wybrany nowym radnym Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska!!! 🙂