Drodzy Uczniowie klas pierwszych i drugich,

z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy drugą turę rekrutacji do przedsięwzięcia „Imigracja i integracja w szkole”.  Informację o przedsięwzięciu znajdziecie na stronie szkoły w zakładce O SZKOLE→ Projekt PO WER PMU. Dysponujemy liczbą 12 miejsc (8 miejsc do Niemiec; 4 miejsca do Portugalii). Zakwalifikowane osoby uczestniczyć będą- w ramach przedsięwzięcia - w wyjeździe zagranicznym do Niemiec lub Portugalii.

Obecna sytuacja związana z pandemią Covid-19 doprowadziła do tymczasowego „zawieszenia” naszych działań związanych z przedsięwzięciem. Chcemy jednak przeprowadzić drugą turę  rekrutacji , aby kontynuować  realizację przedsięwzięcia, gdy tylko będzie to już możliwe.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w przedsięwzięciu „Imigracja i integracja w szkole”. Informacje na temat kryteriów rekrutacji znajdziecie w zamieszczonym na stronie szkoły  Regulaminie Rekrutacji (zakładka O SZKOLE→ Projekt PO WER PMU) Proszę również zapoznać się z dokumentem zatytułowanym Zasady uczestnictwa ucznia w mobilności ponadnarodowej.

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania Karty zgłoszenia i Formularza rekrutacyjnego ( do pobrania na stronie) do p.A.Mejerowicz lub p.J.Różyckiej w terminie od 12 lutego do 22 lutego 2021r. Prosimy na Karcie zgłoszenia dopisać odręcznie, który kraj wybieracie: Niemcy lub Portugalia.

W związku ze zdalnym trybem nauczania, podpis wychowawcy na Formularzu rekrutacyjnym nie jest wymagany; weryfikacji  Formularzy rekrutacyjnych  dokona Komisja Rekrutacyjna.

Jolanta Różycka