KONSULTACJE

l.p.

nazwisko i imię nauczyciela

konsultacje przedmiotowe

termin

(dzień i godzina)

sala

1. 

Piotr Dulek 

Konsultacje z historii dla klasy 1b 

środa, 14:35-15:20 

207 

2. 

Piotr Dulek 

Konsultacje z historii dla klasy 2b 

poniedziałek, 14:35-15:20 

207 

3. 

Izabela Rybak 

Konsultacje z fizyki 

piątek, 14:35-15:20 

111 

4. 

Jacek Poręba 

Konsultacje z historii oraz HiT 

środa 15.25-16.10 

203 

5. 

Anna Twerd 

Konsultacje z j. hiszpańskiego  

czwartek 14.35 - 15.20 

6. 

Agnieszka Bieńkowska 

Konsultacje z j. polskiego - po wcześniejszym umówieniu się 

Piątek 7.15-8.00 

3bibl. 

7. 

Anna Kokot 

Konsultacje z matematyki.

Konsultacje dla uczniów (zgłoszenia przez TEAMS zespół KONSULTACJEAK) i rodziców (proszę umawiać się przez GPE). 

Piątek 14.30 - 15.30 

106 

8. 

Oskar Skomski 

Konsultację z geografii - po wcześniejszym umówieniu się 

Poniedziałek 7:00-7:45 – po wcześniejszym umówieniu się 

207 

9. 

Małgorzata Merk 

Konsultacje z języka niemieckiego 

Piątek 7:10-7:55 po wcześniejszym umówieniu się 

215 

10. 

Katarzyna Liszniańska 

Konsultacje z historii oraz Hit-u- po wcześniejszym umówieniu się 

Wtorek 7.10- 7.55 po wcześniejszym umówieniu się 

211 

11. 

Trzepanowska Joanna 

Konsultacje - język polski, klasa 0H 

Czwartek, 16.15 

204 

12. 

Ks. Sławomir Czalej 

Konsultacje z religii 

Poniedziałek od 14.25 lub na bieżąco. 

107 

13. 

Joanna Łomnicka Jacyno 

Konsultacje z podstaw przedsiębiorczości - po wcześniejszym umówieniu się 

Środa 7.10-7.55 

208 

14. 

Małgorzata Komowska 

Konsultacje z j. polskiego - po wcześniejszym umówieniu się 

Środa 7.10-7.55 po wcześniejszym umówieniu się 

218 

15. 

Anna Chmielewska 

Konsultacje z matematyki 

Czwartek 15.30-16.15 

107 

16. 

Anna Skrzypnik 

Konsultacje z języka niemieckiego - po wcześniejszym umówieniu się 

Wtorek 7.10-7.55 po wcześniejszym umówieniu się 

17. 

Beata Poulakowska 

Konsultacje z matematyki 

Wtorek 7.10-7.55 po wcześniejszym umówieniu się 

104 

18. 

Jolanta Niedźwiecka 

Biblioteka 

Poniedziałek 14.00-14.45 

biblioteka 

19. 

Aleksandra Kossakowska 

Konsultacje z języka hiszpańskiego 

Piątek 14.25-15.10 po wcześniejszym umówieniu się 

20. 

Paweł Wróblewski 

Konsultacje z wychowania fizycznego 

Poniedziałek 15:25-16:10 po wcześniejszym umówieniu się 

Węzeł 

Sportowy 

21. 

Witold Jagła 

  Konsultacje z wychowania fizycznego 

Środa 7.00 - 7.45 (po wcześniejszym umówieniu się) 

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego 

22. 

Teresa Łytkowska 

Konsultacje z j. polskiego - po wcześniejszym umówieniu się 

Poniedziałek 14.35 - 15.20 

sala 205 

23. 

Małgorzata Jóźwiak 

Konsultacje z języka hiszpańskiego 

Piątek 7.10 - 7.55 

Sala 104 

24. 

Małgorzata Jóźwiak 

Konsultacje z wychowania fizyczngo  

Poniedziałek 7.10 - 7.55 

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego 

25. 

Izabela Wierzchowska 

Biblioteka 

Czwartek 14.00 - 14.45 

biblioteka 

26. 

Eduardo Touzón García 

Konsultacje z historii, geografii i hiszpńskiego 

Wtorek 15:20 - 16:05po wcześniejszym umówieniu się 

Klub Europeinski 

27. 

Magdalena Haraf 

Konsultacje z języka polskiego jako obcego 

Środa 13:40-14:25 po wcześniejszym umówieniu się  

biblioteka 

28. 

Beata Piotrowska 

Konsultacje z wychowania fizycznego 

Piątek 7.10 - 7.55 

Pokój  n-l wf 

29. 

Joanna Mazurkiewicz 

Konsultacje z j. polskiego - po wcześniejszym umówieniu się 

Wtorek 8.50-9.40 

206 

30. 

Joanna Meszko 

Konsultacje wszystkie uczone klasy - proszę o wcześniejsze zapisanie się przez platformę GPE 

Poniedziałek 15:30-16:15 

213 

31. 

Grzegorz Musielak 

  Konsultacje z wychowania fizycznego 

Piątek 14:25-15:20 (po wcześniejszym umówieniu się) 

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego 

32. 

Maria Widomska 

Konsultacje z fizyki - proszę o wcześniejsze zapisanie się przez platformę GPE 

Poniedziałek 15:30- 16:15 

111 

33. 

Ewa Przybyłowicz 

Konsultacje z języka angielskiego 

Piątek 14.35 - 15.20                   po wcześniejszym umówieniu się 

209 

34. 

Jolanta Różycka 

Konsultacje z języka angielskiego 

Wtorek 7.10-7.55 po wcześniejszym umówieniu się 

106 

35. 

Kamil Kucharski 

Konsultacje z informatyki 

Piątek 7.10-7.55 po wcześniejszym umówieniu się 

 

36. 

Adrian Zubrzycki 

Konsultacje z biologii 

Czwartek, 12:45-13:30 po wcześniejszym umówieniu się 

201 

37. 

Emilia Piotrowska 

Konsultacje z chemii, wszystkie uczone klasy - proszę o wcześniejsze zapisanie się przez platformę GPE 

Środa 15:20-16:05 po wcześniejszym umówiniu się 

219 

38. 

Dariusz Borowiak 

Konsultacje z informatyki, edb 

Piątek 15.25-16.05 po wcześniejszym umówieniu się 

122 

39. 

Monika Kowal 

Konsultacje z języka angielskiego  

Piątek 13:40- 14:25 (po wcześniejszym umówieniu się) 

101 

40. 

Bartosz Isański 

Konsultacje z biologii - proszę o wcześniejsze zapisanie się przez platformę GPE 

Wtorek 14:25 – 15:10 po wcześniejszym umówieniu się 

219 

41. 

Iwona Lehman 

Konsultacje z języka angielskiego 

Środa 13:40-14:25 (po wcześniejszym umówieniu się) 

100 

42. 

Agnieszka Jurago 

Konsultacje z filozofii i etyki oraz edukacji filmowej 

Czwartek 8:55-9:40 (po wcześniejszym umówieniu się) 

1 bibl  

43 

Ewa Wangin 

Konsultacje z matematyki 

Środa 14:30 – 15:15 

105 

44 

Karolina Mrozowicz 

Konsultacje z wychowania fizycznego 

Piątek 7.10 - 7.55 (po wcześniejszym umówieniu się) 

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego 

45

Małgorzata Kot

Konsultacje z języka angielskiego  

Wtorek lub piątek 13.40 po wcześniejszym umówieniu się 

103 lub pokój nauczycielski 

46

Natalia Rapiej

Język hiszpański- konsultacja

Wtorek 13.40 (po wcześniejszym umówieniu z nauczycielem) 

47

Joanna Bedra 

Konsultacje z języka angielskiego  

Język angielski – kunsultacje po wcześniejszym umówieniu się 

Poniedziałek 14:30-15:15

3 bibl 

48

Agnieszka Majka

Konsultacje z wychowania fizyznego

Konsultacje z wychowania fizyznego

Pokój nauczycieli wychowania fizycznego 

49

Izabela Ejsmont

Konsultacje z języka angielskiego

Środa 7:15 - 7:55 (po wcześniejszym umówieniu z nauczycielem

50

Agata Jenek

Konsultacje z języka angielskiego  

Wtorek 15:20 - 16:05 po wcześniejszym umówieniu się 

201

51

Andrzej Daszke

Konsultacje z matematyki

Poniedziałem 14.25-15.15

104